Saatlerin Anlamı

0
78

Saatlerin Anlamı

Çocukluğumuzdan bu yana saatlerle hep iç içe olduk ilkokulda öğretmenimizin bize öğretmeye çalıştığı akrep saati, yelkovan ise dakikayı gösterir gibi.. Hayatımız bir zaman döngüsü içerisinde ilerlemekte ve sevgi, aşk, mutluluk, üzüntü hayatımızın her anında bizlerle. Bizler her zaman duygularıyla hareket edenleriz. Kimimiz geleceğini merak edip fala, kimimiz sevdiğimiz insanın bizi düşündüğünü hissetmemiz için saat falına. Saatlerin anlamını birçoğumuz bilmese de bilen insanlar tarafından saat falı olarak bilinir.

 

Peki, saatlerin anlamı gerçek mi ?

Tabi ki gerçek değiller. Biz insanlar bazen birazda olsa umuda ihtiyaç duyarız. Yani saat falı kişilerin kendilerini motive ettiği batıl inançlardır. Ama ne demişler fala inanma falsızda kalma. Size biraz gün içerisinde 24 kez çift gelen saat anlamları bahsetmek istiyorum.

 

Çift Gelen Saatler Ne Anlam İfade Ediyor?

Çift saatler,yani 01:01 – 02:02 – 03:03 gibi aynı sayıların yan yana gelmesinin farklı anlamları  bulunmaktadır. İşte bu çift saatlerin anlamı:

  • 00 saatin anlamı : Seni Şuan da Rüyasında Görüyor!
  • 01:01 saatin anlamı: Seni Seviyor!
  • 02:02 saatin anlamı: Senden hoşlanıyor!
  • 03:03 saatin anlamı: Sana aşık olmaya başlıyor!
  • 04:04 saatin anlamı: Seni çok seviyor!
  • 05:05 saatin anlamı: Senden nefret ediyor!
  • 06:06 saatin anlamı: Kötü bir gün!

Yazıyı Değerlendir

Mustafa Varol
İnternet teknolojilerine meraklı, donanım sevgisi yüksek, ihtiyaç halinde kolay bulunabilen, oyun oynamayı seven, gezmekten zevk alan ve bir çok alan da hayattan zevk almaya bakan MYBLOGTR'nin kurucusunu tanıdınız. Sosyal medya dan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here