Ana Sayfa Blog Turkcell Superonline Upload Güncellemesi – #EvdeKal

Turkcell Superonline Upload Güncellemesi – #EvdeKal

0

Yaklaşık 1 haftadır upload limitleri Turkcell Superonline tarafından yükseltildi. Bununla ilgili henüz bir resmi açıklama bulunmuyor. Bu hız artışının kalıcı mı yoksa geçici mi olduğu ise kesinlikle bilinmiyor. Upload hız artışı test amaçlı yapılmış olabilir. Kullanıcıların ne kadar veri çektiğini ve ona göre paket düzenlemek istedikleri gibi bilgileri deniyor olabilirler. İnşallah yakın süreçte bununla ilgili resmi bir açıklama bekliyoruz.

Bir çok yayıncının ve internete dosya yüklemek (upload) etmek isteyen müşterilerin bu durumdan çok memnun. Bu artışın kalıcı olmasını hepimiz temenni ediyoruz. Artık hızların yüksek kesimlerine ulaşmak ve işlerimizi daha kolay bir şekilde halletmek harika olurdu.

Türkiye’nin bu zamana kadar en iyi ve destek anlamın da en güzel servis sağlayıcısıdır. Aynı şekilde giderek başarıların devamını temenni ederim.

Video sonunda hız testi yapılmıştır. Verilen limitin 10’da 1’ini kullanabildiğimizi unutmayalım.

Güncelleme

Yazıya puan vermek ister misin?

Ortalama puan / 5. Oy sayısı:

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Mustafa Varol
İnternet teknolojilerine meraklı, donanım sevgisi yüksek, ihtiyaç halinde kolay bulunabilen, oyun oynamayı seven, gezmekten zevk alan ve bir çok alan da hayattan zevk almaya bakan MYBLOGTR'nin kurucusunu tanıdınız. Sosyal medya dan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz