Ana Sayfa Oyun Assassin’s Creed Valhalla Resmen Tanıtıldı!

Assassin’s Creed Valhalla Resmen Tanıtıldı!

0

Assassin’s Creed serisinin bir sonraki oyunu Assassin’s Creed Valhalla resmen duyuruldu. Ubisoft 2020’nin sonlarına doğru bir çok mağazada oyun severler ile bulacağını belirtti. PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Epic Games Store ve bilgisayarlar için Ubisoft Store da sunacağını paylaştı. Ayrıca yeni platform Stadia da oyunu piyasaya sürecek.

Assassin’s Creed Valhallanın yönetmeni Ashraf Ismail oyuncuların önün de harika bir Viking yolculuğu olacağını belirtti. Ayrıca bu yolculuk da nasıl deneyimler ile karşılaşacaklarını sabırsızlıkla bekliyor. Harika bir Viking deneyimi sunan oyun, İngilterenin karanlık çağların da açık dünya da savaş imkanı veriyor. Oyuncular serinin bu son oyununda; baskınlar, yerleşim yerlerini genişletme, güçlerini pekiştirme ve etkilerini yayma gibi yeni özelliklerden yararlanabilirler. 

“Bir Viking akıncısı ve bir klan lideri olarak Eivor’un yerinde olacak olan oyuncular, İngiltere’yi ele geçirmek için bir güç mücadelesinin ortasındayken yeni bir ev kurma çelişkisiyle karşı karşıya kalacaklar.” sözlerini kaydetti.

Assassin’s Creed Valhalla Paketleri

  • Gold Edition temel oyunu ve Season Pass’i içerecek.
  • Ultimate Edition temel oyunu, Season Pass’i ve oyunculara özel kişiselleştirme içeriğine erişim sağlayan Ultimate Paket’i içerecek: Berserker Gear Paketi, Berserker Settlement Paketi, Berserker Longship Paketi ve silahları veya teçhizatı geliştirmek için kullanılan bir Runes Seti.
  • Collector’s Edition içeriğinde temel oyun, Season Pass, Ultimate Paket, Eivor’un üst düzey Ubicollectibles kopyası ve Drakkar (yükseklik: 30cm), Koleksiyoncu Kılıfı, üzerinde benzersiz bir sanat eseri olan bir Steelbook, numaralı bir özgünlük sertifikası, kuzgunu ve baltasıyla Eivor’un Viking Heykelciği (yükseklik: 5cm), özel baskı resimler ve oyunun Seçilmiş Müzikleri bulunur. Koleksiyoncu Sürümü yalnızca Ubisoft Store’da olacaktır.
  • Eivor Wolf-Kissed Heykelciği ve Hidden Blade Kopyası dahil olmak üzere bağımsız Ubicollectibles ürünleri. 

Ayrıca oyunun Türkiye standart bölümü için ücreti 259 TL olarak servis edilecek.

Assassin’s Creed Valhalla ön siparişi veren oyunun fanları, oyuncuların intikam arayışında efsanevi bir İskandinav Berserker’e katılacağı ek bir görev olan The Way of the Berserker‘e sahip olacaklar. 

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi

Ubisoft 2020‘nin sonlarına doğru bir çok mağazada oyun severler ile bulacağını belirtti. PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Epic Games Store ve bilgisayarlar için Ubisoft Store da sunacağını paylaştı. Ayrıca yeni platform Stadia da oyunu piyasaya sürecek.

Assassin’s Creed Valhalla Trailer

Yazıya puan vermek ister misin?

Ortalama puan / 5. Oy sayısı:

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Mustafa Varol
İnternet teknolojilerine meraklı, donanım sevgisi yüksek, ihtiyaç halinde kolay bulunabilen, oyun oynamayı seven, gezmekten zevk alan ve bir çok alan da hayattan zevk almaya bakan MYBLOGTR'nin kurucusunu tanıdınız. Sosyal medya dan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz