WhatsApp Son Görülme ve Çevrimiçi Tarih mi Oluyor?

0
43

WhatsApp üzerinde son görülme ve çevrimiçi özelliği tamamen kapanmış durumdadır. Bu durum hata mı yoksa gelecek güncelleme mi tam olarak bilinmiyor. Yazıyor, son görülme ve çevrimiçi özellikleri şuan için etkin değildir. Son görülme ayarı ise kalkmış durumdadır.

Basına sızan bilgilere göre gelecek 2 köklü güncellemenin arkasında böyle bir alternatif güncelleme mi çıkacak merak konusu oldu. Kullanıcılar genel anlamda bu durumdan baya bir şikayetçi gibi gözüküyorlar. Bunun bir opsiyon olarak sunulması akıllara gelmiyor değil.

WhatsApp tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Eğer böyle bir güncelleme yapılırsa gelecek yükleme için bir opsiyon sunulabilir. Lakin sunulmazsa ortalık biraz karışır gibime geliyor 🙂

Yazıyı Değerlendir

Mustafa Varol
İnternet teknolojilerine meraklı, donanım sevgisi yüksek, ihtiyaç halinde kolay bulunabilen, oyun oynamayı seven, gezmekten zevk alan ve bir çok alan da hayattan zevk almaya bakan MYBLOGTR'nin kurucusunu tanıdınız. Sosyal medya dan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here