Ücretsiz WordPress Temaları – 2020 Haziran Themeforest

0
75

Her ay düzenli olarak verilen ThemeForest ücretsiz temalarının, 2020 yılı haziran ayının temalarını sizler için inceledim.

Kyoto – Innovative Portfolio Theme for Creatives

Kyoto, inanılmaz bir düzen ile yenilikçi bir WordPress Temasıdır ve web sitenizi çok profesyonel hale getirmek için tasarlanmış güzel renklere sahiptir, ya bir freelancer, tasarımcı ya da bir fotoğrafçı, Kyoto sizin seçiminiz olacaktır. Kyoto’ya çok güçlü özellikler dahil edilmiştir, öğeler Elementor adlı tamamen ön uç sayfa oluşturucudan tamamen oluşturulmuştur, başlık oluşturucu, şablon kütüphanesi, kopyala yapıştır özelliği, şekil bölücüler, tek tıklamayla demo ithalatçısı sadece birkaç özellikten biridir Kyoto’ya zaten dahil olan

Tokoo – Electronics Store WooCommerce Theme for Affiliates, Dropship and Multi-vendor Websites

Gerektiğinden daha fazla özellik içeren ve bir İsviçre Çakısı gibi olmaya çalışan çok amaçlı temalar dünyasında, Tokoo – Elektronik Mağazası WooCommerce Tema bir şefin bıçağıdır. En iyi e-Ticaret web sitelerinden birine benzeyen e-Ticaret web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olmak için yalnızca tek bir amaç için tasarlanmıştır. Daha küçük yazı tipleri, daha basit başlıklar, daha temiz ödeme, daha iyi gezinme ve daha az beyaz alan gibi yeni çağ e-Ticaret web sitelerindeki en son trendleri aştık.

LordCros – Hotel Booking WordPress Theme

LordCros – Otel Rezervasyonu WordPress Teması, dünyanın popüler otel rezervasyon temasından biridir. Eşsiz tasarımı, çarpıcı düzeni ve kullanıcı dostu arama ve rezervasyon sistemi ile müşterilerinize mümkün olan en iyi otel rezervasyonu deneyimini sunacaksınız.

Yazıyı Değerlendir

Mustafa Varol
İnternet teknolojilerine meraklı, donanım sevgisi yüksek, ihtiyaç halinde kolay bulunabilen, oyun oynamayı seven, gezmekten zevk alan ve bir çok alan da hayattan zevk almaya bakan MYBLOGTR'nin kurucusunu tanıdınız. Sosyal medya dan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here