Ana Sayfa Wordpress Ücretsiz WordPress Temaları – Mayıs 2020 Themeforest

Ücretsiz WordPress Temaları – Mayıs 2020 Themeforest

0

Themeforest’da her ay ücretsiz değişik temalar indirebilirsiniz. Bunları size sunarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. İşte Mayıs ayının temaları;

Rabbit – Exclusive Coming Soon WordPress Theme

Tavşan minimal, duyarlı, iş yakında geliyor / açılış sayfası / bir sayfa WordPress Tema. Bu çok amaçlı, özelleştirilebilir şablon, mailchimp hazır, çalışan iletişim formu, inanılmaz arka plan efektleri ve çok daha fazlası! Premium eklentileri içerir WPBakery Sayfa Oluşturucu, Ultimate VC Eklentileri, ACF Pro. Tam desteklenen WooCommerce içerir.

Essential – Responsive Minimal WordPress Theme

Essential, serbest çalışanlar, tasarımcılar, fotoğrafçılar, illüstratörler, blogcular, dijital stüdyolar veya web ajansları için Duyarlı Minimal One Page WordPress Temasıdır.

Minimal bir tasarıma sahip, temiz ve zarif, tamamen duyarlı ve özelleştirilebilir Bootstrap çerçevesi ve HTML5 / CSS3 teknolojilerine dayanır.

Essential, özellikle yaratıcı serbest çalışanlar, akıllı şirketler veya yenilikçi ve minimal girişimler için belirtilen her türlü işletme için mükemmel bir çözümdür.

Portföy oluşturmak, işlerinizi ve hizmetlerinizi göstermek için hızlı ve kolay kurulum. Tema akıllı telefon ve tabletler için optimize edilmiştir, net bir dokümantasyon sağlar ve kodlama bilgisi gerekmez.

Bu Tema Paralaks efekti ve içerik animasyonları kullanır, böylece harika bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Projeleriniz, tüm ihtiyaçlara uyarlanabilen bu akıcı ve esnek düzeni kullanarak şaşırtıcı olacaktır.

Sigma – Multipurpose WordPress Theme

Her işletmenin farklı olduğunu biliyoruz, bu yüzden SIGMA’da her bloğu inşa etmek ve bunu özellikle sizinkine sunmak için derin araştırmalar yaptık SIGMA | İş Çok amaçlı, her türlü iş için ideal temiz bir sayfa WordPress temasıdır. Sigma, geniş bir eleman koleksiyonu ile birlikte 6 önceden tanımlanmış düzen ile birlikte gelir. Tamamen duyarlı ve tüm büyük tarayıcılarda, tabletlerde ve telefonlarda mükemmel görünüyor.

Bu şablon, portföyünüz, blogunuz, referansınız ve kişisel profil sayfanız gibi çevrimiçi varlığınız için gerekli özelliklerle birlikte gelir. Go Search, çevrimiçi varlığınız için mükemmel bir seçim olabilir

Video

Yazıya puan vermek ister misin?

Ortalama puan / 5. Oy sayısı:

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Mustafa Varol
İnternet teknolojilerine meraklı, donanım sevgisi yüksek, ihtiyaç halinde kolay bulunabilen, oyun oynamayı seven, gezmekten zevk alan ve bir çok alan da hayattan zevk almaya bakan MYBLOGTR'nin kurucusunu tanıdınız. Sosyal medya dan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz