WordPress Gutenberg Ultimate Blocks

0
65

WordPress de Gutenberg editörünü kullanıyorsanız, bu eklenti editörünüze daha farklı bloklar ekler. Yazılarınıza bu bloklarla farklılık katabilirsiniz.

Ultimate Blocks eklentisi ile birlikte yazılarınızı ve sayfalarınızı zenginleştirebilirsiniz.19 farklı blok sağlayan eklenti, gutenberg editörüne farklılık katacaktır. Hiç bir ayar yapmadan, direk eklentiyi yükleyip etkinleştirerek basit bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Bloklar ve demolar

Bir çok eklentinin yerine kullanabileceğiniz premium tadın da bir eklentidir. Artık çoğu sayfa yapıcı eklentilerine pek de ihtiyaç bırakmıyor. Bununla birlikte hem sayfanızı, hem de yazınızı özelleştirebilir ve kullanıcı sayınızı arttırabilirsiniz. Eklentiyi kullanıp desteklemeyi unutmayın.

İndir

Yazıyı Değerlendir

Yazar Değerlendirmesi
Uyumluluk
100 %
Mobil Uyumluluk
100 %
Tasarım
100 %
Ücretsiz
100 %
Destek
100 %
Mustafa Varol
İnternet teknolojilerine meraklı, donanım sevgisi yüksek, ihtiyaç halinde kolay bulunabilen, oyun oynamayı seven, gezmekten zevk alan ve bir çok alan da hayattan zevk almaya bakan MYBLOGTR'nin kurucusunu tanıdınız. Sosyal medya dan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here