Ana Sayfa Wordpress WordPress WhatsApp Eklentisi

WordPress WhatsApp Eklentisi

0

WordPress de ziyaretçilerinizin yada müşterilerinizin kolay bir şekilde WhatsApp aracılığı ile iletişime geçmesini istiyorsanız bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı ve anlaşılabilir olması ile birlikte harika bir uyum sağlıyor. Site içerisinde de sohbet etmeye yarayan özelliği ise premium sürümün de bulunuyor. Sitenin orta ve alt bölümünde sağa veya sola konumlandırabilirsiniz. Ayrıca arkaplan ve metin rengini de ayarlayabilirsiniz.

Ekran da gözüken çoğu yeri Türkçe bir şekilde kendinize göre dizayn edebilirsiniz. Eğer siteniz de sizden başka destek ekibi de var ise hepsini tek tek ekleyebilirsiniz.

Buton ve Buble olarak nitelendirilen 2 farklı görünüm şekli bulunmaktadır. Eğer buton yerine buble yani yuvarlak gibi bir şekil de kullanabilirsiniz.

WP Social Chat

Yazıya puan vermek ister misin?

Ortalama puan / 5. Oy sayısı:

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Mustafa Varol
İnternet teknolojilerine meraklı, donanım sevgisi yüksek, ihtiyaç halinde kolay bulunabilen, oyun oynamayı seven, gezmekten zevk alan ve bir çok alan da hayattan zevk almaya bakan MYBLOGTR'nin kurucusunu tanıdınız. Sosyal medya dan takip edebilir, destek alabilir ve muhabbet edebilirsiniz.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz